Wybielanie zębów

Przebarwienia szkliwa, szczególnie te powierzchowne można usunąć poprzez systematyczne mycie zębów oraz profesjonalne oczyszczanie w gabinecie stomatologicznym.

Jednakże przebarwienia, które wniknęły głęboko w strukturę zęba są trudne do usunięcia w tradycyjny sposób. Starając się sprostać wymaganiom naszych klientów marzących o pięknym, białym uśmiechu w naszej Klinice proponujemy wybielanie zębów technologią 
BlancOne®. System ten gwarantuje skuteczne wybielanie przy niskim stężeniu prepearatu wybielającego, bez konieczności ochrony dziąsłowej, bez bólu i nadwrażliwości, z możliwoscią częstego powtarzania.

Teraz po raz pierwszy możesz odkryć zadowolenie z bielszego uśmiechu tuż po każdym zabiegu higienizacji.

W naszej klinice proponujemy dwie metody wybielania:

Przed każdym zabiegiem profesjonalnego wybielania należy wykonać zabieg oczyszczania zębów z kamienia i osadu. Ma to bardzo duży wpływ na efekt wybielania.

 

Wybielanie lampą BankOne

System wybielania lampą BlancOne ARCUS jest naukowo zaawansowaną, opatentowaną metodą wybielania zębów w gabinecie.  Jest ona całkowicie bezpieczna, skuteczna i gwarantuje szybki efekt białych zębów.

Zabieg polega na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora. Światło emitowane przez akcelerator lampy BlankOne przyspiesza proces wybielania zębów poprzez zwiększenie częstotliwości utleniania nadtlenku wodoru.

Po wyjściu z gabinetu, już bezpośrednio po zabiegu, można pochwalić się białym uśmiechem. 

 

Zobacz cennik wybielania lampą

   

Pamiętaj

Należy pamiętać, iż efekt wybielania zębów zależy od indywidualnych predyspozycji pacjenta. Lekarz nie jest w stanie przewidzieć stopnia rozjaśnienia barwy zębów.

Utrzymanie efektu rozjaśniania jest uzależnione od trybu życia Pacjenta, właściwej higieny jamy ustnej i odpowiedniej diety. Zrozumiałym jest, że u osób palących czy pijących w dużych ilościach kawę, herbatę efekt utrzyma się krócej i w celu podtrzymania go niezbędne będzie międzyczasie dobielenie zębów.