Zoom! Advanced Power

System wybielania zębów Zoom! Advanced Power

Zoom! Advanced Power to system wybielania zębów amerykańskiej firmy DISCUS Inc. – światowego lidera w dziedzinie stomatologii estetycznej.

System Zoom! stosowany jest z powodzeniem od blisko 8 lat w ponad 90 krajach na całym świecie, został stworzony przez Dr. Bill’a Dorfmana, stomatologa, który od lat dba o uśmiechy największych gwiazd Hollywood (m.in. Eva Longoria, Usher, Jessica Simpson czy Anne Hathaway).

Dr. Dorfman zyskał sobie również ogromną sławę występując w popularnych programach telewizyjnych takich jak "Extream Makeover", emitowany w Polsce w stacji Polsat, czy choćby show "The Doctors", gdzie Dr. Dorfman pełni rolę specjalisty z dziedziny stomatologii.

Lampa Zoom! to najczęściej wybierany przez dentystów system do gabinetowego wybielanie zębów.

Zapraszamy do zapoznania się bliżej z oferowanym w naszej Klinice systemem wybielania, stosowanym z powodzeniem w już ponad 80 000 gabinetów stomatologicznych na całym świecie! Przekonaj się dlaczego tak wielu lekarzy wybrało właśnie Zoom.
 

Technologia Zoom!

Badania kliniczne dotyczące systemu Zoom! dowodzą, że żaden inny system wybielający nie oferuje tak wysokiej skuteczności działania w tak krótkim czasie. Żel wybielający Zoom! wykorzystuje opatentowaną technologię Photo Fenton – reakcję chemiczną zachodzącą pomiędzy nadtlenkiem wodoru a związkiem żelaza (zawartym w żelu fotoaktywatorze).

Po zmieszaniu obu związków cząsteczka nadtlenku wchodzi w reakcję z żelazem, w wyniku której powstają wolne rodniki, związki odpowiedzialne za usuwanie przebarwień. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej długości fali oraz natężenia, światło emitowane przez lampę Zoom! cyklicznie odnawia żelazo (ponownie powraca do postaci nieutlenionej), dzięki czemu cały czas produkuje ono związki usuwające przebarwienia. Reakcja ta, nazwana reakcją Photo Fenton, w znacznym stopniu poprawia skuteczność procesu wybielania zębów.

Pamiętaj, systemy wybielające, które nie są aktywowane światłem nie są w stanie utrzymać przez cały czas trwania zabiegu tak wysokiej efektywności działania jak w przypadku wybielania wspomaganego światłem lampy. Dlatego system Zoom! to na dzień dzisiejszy najlepsze rozwiązanie jakie możemy zaoferować nnaszym pacjentom.

 

 

Efekt wybielania zębów często zależy od indywidualnych predyspozycji pacjenta i lekarz nie zawsze jest w stanie przewidzieć stopień rozjaśnienia barwy zębów. Jenakże z naszego doświadczenia wiemy, że system stosowany w naszej Klinice daje wyśmienite efekty.

 

Zapraszamy!